Aktualnie ratujemy
TARGI DOBROCZYNNE - IV edycja!
TARGI DOBROCZYNNE - IV EDYCJA! 

11 WRZEŚNIA (SOBOTA)

10.00 - 19.00

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

Największa impreza charytatywna w Polsce, którą tworzycie Wy! 

Targi DOBROCZYNNE to połączenie recyclingu różnych przedmiotów, które otrzymujemy od Was, ze zbieraniem funduszy na rzecz zwierzaków. Bo 100 % zysku z Targów zasila właśnie zwierzaki. Łączymy tu troskę o środowisko z pomaganiem zwierzakom. Wy wysyłacie nam rozmaite przedmioty czyli książki (tak! książki biją rekordy popularności na naszych targach!), rękodzieło, biżuterię, antyki, starocie, AGD, zabawki, artykuły zoologiczne, bibeloty, ciuchy i buty (to drugi Wasz ulubiony asortyment), torebki, gadżety, film i muzykę i w zasadzie wszystko co nie jest Wam potrzebne, a komuś może się jeszcze przydać. MY zaś to wszystko poddajemy czyszczeniu, renowacji (jeśli jest konieczna, bo mnóstwo rzeczy, które wysyłacie to rzeczy nowe, acz Wam zbędne), segregujemy, ładnie układamy, doczepiamy targowe etykietki, a potem szukam przedmiotom, ciuchom czy biżuterii nowego domu. Nowy opiekun danej rzeczy wrzuca do fundacyjnej puszki tyle, ile może i chce. Całkowita zawartość puszek wędruje potem do zwierzaków i zasila ich potrzeby.
 
 
 • TARGI DOBROCZYNNE - IV edycja!
 • TARGI DOBROCZYNNE - IV edycja!
 • TARGI DOBROCZYNNE - IV edycja!
 • TARGI DOBROCZYNNE - IV edycja!
 

Ponad 35 000 paczek, tyle otrzymaliśmy od Was do dziś! Nasza impreza gościła już dwukrotnie w Pałacu Kultury w Warszawie i raz w Starej Zajezdni w Krakowie. Na nasze 3 edycje imprezy przyszło kilkadziesiąt tysięcy osób. Kolejna edycja nie doszła niestety do skutku z powodu obostrzeń spowodowanych epidemią, ale wracamy z wielką pompą i widzimy się z Wami już 11 września w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie!

Co do tej pory dostaliśmy? Poza książkami, ciuchami i biżuterią były miksery (prezenty ślubne, ale było ich aż 7!), dehydrator, 100 sukien z likwidowanego butiku, antyczne meble, zestawy monet i znaczków, przepiękne lustra, liczne dzieła sztuki (obrazy, fotografie, rzeźby), tkane ręcznie obrusy i serwety, maskotki pochodzące z rękodzieła, stary młynek, przedwojenne żelazko, serie kosmetyków ekologicznych, buty na prawie poł metrowym koturnie i bilety na koncert oraz zabytkową gitarę i harfę. Było mnóstwo gadżetów dla zwierząt, stosy zabawek dla dzieci i wiele, wiele innych. Uwierzcie, że nie jesteśmy tu w stanie wymienić.
 
 
 • TARGI DOBROCZYNNE - IV edycja!
 • TARGI DOBROCZYNNE - IV edycja!
 • TARGI DOBROCZYNNE - IV edycja!
 

Na miejscu muzyka grana na żywo oraz wege kuchnia na słono i na słodko, która zachwycała Was przez minione edycje, więc głodni nie wyjdziecie na pewno

Wstęp oczywiście wolny, koniecznie zabierzcie ze sobą dobry klimat!

Możesz dołączyć do tych, którzy tworzą z nami Targi i wraz z nami zrobić coś dobrego dla środowiska – możesz wysłać paczkę z tym, co nie jest Ci już potrzebne. A my zabierzemy to na Targi i poszukamy nowego opiekuna. Tym samym nie tylko zrobisz sobie przestrzeń, pomożesz w recyclingu, ale dasz wsparcie potrzebującym zwierzakom!

Paczki można wysyłać na adres:

Zwierzęcy Folwark
Fundacja Centaurus
Szczedrzykowice 10
59-230 Prochowice

Więcej informacji pod numerem: 518 569 487 (Karolina) oraz 535 162 322 (Norbert)
 
 

Zdjęcia

Zgłoszenie o wsparcie Wesprzyj polskie konie Mini Farma Klub Centaurusa Księga gości Adopcja realna Adopcja wirtualna Metamorfozy Galeria zdjęć Kwestarnia Paka dla zwierzaka Folwark zwierzęcy
Kontakt
Fundacja Centaurus
ul. Wałbrzyska nr 6-8
52-314 Wroclaw

psy@centaurus.org.pl
tel. 518 569 487 lub 518 569 488

PKO BP 15 1020 5226 0000 6002 0220 0350

Dla wpłat zza granicy i wpłat stałych (Raiffeisen Bank):
PL36 1750 1064 0000 0000 2257 6747 (wpłaty w PLN)
PL17 1750 1064 0000 0000 2257 6798 (wpłaty w EUR)
Jeśli chcesz zostać szybko poinformowany o wyniku akcji - podaj w tytule wpłaty dodatkowo swój nr telefonu. Zadzwonimy lub otrzymasz sms!
Zobacz zasady ochrony danych osobowych Zamknij powiadomienie