Aktualnie ratujemy
Kuba

29.03.2021

Kochani! 

Kuba przeszedł już operację. Guz został usunięty. Na szczęście okazał się niezłośliwy i wszystko poszło po myśli weterynarzy. Kubuś czuje się wyśmienicie i aktualnie nic mu już nie dolega. Dzięki Wam może dalej cieszyć się swoim małym psim światem i korzystać z życia w pełni! Serdecznie dziękujemy za każdą pomoc dla Kuby, on sam też z pewnością jest ogromnie wdzięczny za okazaną mu pomoc. 

W dalszym ciągu możecie adoptować Kubę wirtualnie, do czego gorąco zachęcamy! 
  • Kuba
  • Kuba
  • Kuba
  • Kuba

18.03.2021

Kuba jest z tych psów, które nigdy na dłużej nie zaznały domowej miłości, ciepła, kochającej rodziny ani długich spacerów wraz z nią. Kuba jest z tych psów, które nigdy nie prosiły o to, żeby ktoś je pokochał, mimo że tak bardzo się starał o dom. Kiedy pierwszy raz trafił do adopcji, nie poszło mu najlepiej. Po roku został oddany na terapię, gdzie był trzymany w ciasnej klatce, w której nawet nikt nie raczył sprzątać. W tym czasie próbowano znaleźć mu nową, kochającą rodzinę, lecz jedyne oferty, jakie właściciel otrzymywał, były propozycją odkupienia Kuby, w celu testowania leków. Tak, takie rzeczy dzieją się również w Polsce.

W końcu trafił do domu tymczasowego, gdzie uczył się nowych zachowań. Niestety przez wiele lat, mimo że Kubie szukano nowego domu, nigdy już go nie znalazł. I pewnie nie znajdzie, a to dlatego, że nie potrafi dostosować się do życia z człowiekiem. Gdyby tego było mało, dorobił się guza. Guza, który musi być natychmiast operowany, inaczej stan Kuby może się znacznie pogorszyć.
 
 
 
Kuba już pewnie dobrze wie, że los dla niego nie napisał najlepszego scenariusza, niestety mimo starań jego życie potoczyło się tak, a nie inaczej. Musi on przejść kosztowną operację. Do tego dochodzą koszty karmy oraz psiego hotelu dla takich jak on. Bez szans na dom i rodzinę. Kuba choć próbował, to nie potrafi zaaklimatyzować się w normalnych warunkach, przez co jest nieadopcyjny.
 
 
 
Całość kosztów leczenia, jakie musimy ponieść, szacujemy na 4500 zł. Tyle wspólnie musimy uzbierać, by Kubie podarować zdrowie, oraz kilka miesięcy spokojnego życia. Bo choć życie poturbowało go solidnie, wierzymy, że i dla takich jak on znajdzie się odrobina szczęścia. Dlatego prosimy o pomoc dla Kuby, wsparcie jego operacji wycięcia guza. Jeśli szybko nie zareagujemy, Kuba może stracić wszystko.
 

Zdjęcia

Zgłoszenie o wsparcie Wesprzyj polskie konie Mini Farma Klub Centaurusa Księga gości Adopcja realna Adopcja wirtualna Metamorfozy Galeria zdjęć Kwestarnia Paka dla zwierzaka Folwark zwierzęcy
Kontakt
Fundacja Centaurus
ul. Wałbrzyska nr 6-8
52-314 Wroclaw

psy@centaurus.org.pl
tel. 518 569 487 lub 518 569 488

PKO BP 15 1020 5226 0000 6002 0220 0350

Dla wpłat zza granicy i wpłat stałych (Raiffeisen Bank):
PL36 1750 1064 0000 0000 2257 6747 (wpłaty w PLN)
PL17 1750 1064 0000 0000 2257 6798 (wpłaty w EUR)
Jeśli chcesz zostać szybko poinformowany o wyniku akcji - podaj w tytule wpłaty dodatkowo swój nr telefonu. Zadzwonimy lub otrzymasz sms!
Zobacz zasady ochrony danych osobowych Zamknij powiadomienie