Aktualnie ratujemy
Pomoc dla Teo

Mały Teo smutno spogląda w obiektyw. Rozżalony i zrezygnowany, bez nadziei na lepsze jutro. Z czego Teoś miałby się cieszyć? Nie dość, że starość się Panu Bogu nie udała, nie dość, że choroba Teosia zmogła, to jakby było nadal mało, właściciel całkowicie o nim zapomniał i skrajnie zaniedbał. Stary, niedożywiony, na wpół ślepy, wyłysiały pies, odebrany interwencyjnie "opiekunowi", nie miał żadnych szans w schronisku.

Nie mogliśmy Teosiowi nie pomóc.

Teo trafił pod nasze skrzydła w 2016 roku. Przeszedł operacje usunięcia jądra z pachwiny, wielomiesięczne leczenie skóry, długo trwała walka z lejącą się z Teosiowych uszu ropą. Psiak cierpi niestety na alergię pokarmową i nie produkuje łez (oczy ma zakraplane co 40 minut). Psiak nieustająco mieszka w dobrym, domowym hotelu, gdzie jest otoczony wyjątkową troską.

Niestety, ostatnio Teo zaczął kuleć na jedną z łapek. Morfologia wykazała anemię, stan zapalny i niski poziom żelaza. Teo ma podejrzenie nowotworu kości.

Teo to staruszek, od lat niezmiennie wymagający wyjątkowej troski. To psiak, który przeszedł bardzo wiele w swoim życiu. Dziś, kiedy kolejny raz stanął na rozstaju dróg, pilnie potrzebuje Waszej pomocy. Potrzebne są środki na diagnostykę, konsultacje, leczenie.

Teoś ma pełną wirtualną opiekę, która pokrywa koszty jego utrzymania, ale ze względu na podejrzenie nowotworu pilnie potrzebuje dodatkowego wsparcia. Prosimy, nie odwracajcie się od stareńkiego Teosia. Nie zostawiajcie go w potrzebie. Choć Teoś ma swoje lata, ma również ogromną chęć do życia. Jest bardzo pogodnym pieskiem. Każdego poranka z radością wita swoich opiekunów. Każdego dnia chętnie wstaje i, machając zamaszyście ogonkiem, z wielką przyjemnością wędruje na swoich chorych łapkach na, pierwszy tego dnia, spacer.

Prosimy, pomóżcie leczyć staruszka Teosia. Niech się przekona, że choć poprzedni właściciel doprowadził go do tragicznego stanu, nie wszyscy są obojętni na jego los. Niech wie, że są też na świecie Dobrzy Ludzie, którzy właśnie o niego, o zwykłego, chorego kundelka z podejrzeniem nowotworu, bardzo się troszczą.

Zdjęcia

Zgłoszenie o wsparcie Wesprzyj polskie konie Mini Farma Klub Centaurusa Księga gości Adopcja realna Adopcja wirtualna Metamorfozy Galeria zdjęć Kwestarnia Paka dla zwierzaka Folwark zwierzęcy
Kontakt
Fundacja Centaurus
ul. Wałbrzyska nr 6-8
52-314 Wroclaw

psy@centaurus.org.pl
tel. 518 569 487 lub 518 569 488

PKO BP 15 1020 5226 0000 6002 0220 0350

Dla wpłat zza granicy i wpłat stałych (Raiffeisen Bank):
PL36 1750 1064 0000 0000 2257 6747 (wpłaty w PLN)
PL17 1750 1064 0000 0000 2257 6798 (wpłaty w EUR)
Jeśli chcesz zostać szybko poinformowany o wyniku akcji - podaj w tytule wpłaty dodatkowo swój nr telefonu. Zadzwonimy lub otrzymasz sms!
Zobacz zasady ochrony danych osobowych Zamknij powiadomienie