Aktualnie ratujemy
Dafne

Data dodania: 20.05.2014 r.

Dafne

Aktualizacja listopad 2016

"Dzien dobry

dziekuje w imieniu Dafne
cudowna kochana Psinka ma się bardzo dobrze"

***

Aktualizacja sierpień 2015

"Dzien dobry, to ja Dafne!

Na początek pochwale się swoja forma. Odkad zrobilo się cieplo moja rodzina spaceruje ze mna bardzo często i długo, szalejemy razem w ogrodzie, do tego jem zdrowe pyszne rzeczy i proszę mam piękne czyściutkie blyszczace futerko oraz wyszczuplalam a moje niezwykle niebieskie oczy zrobily się jeszcze większe!
Prawda ze jestem pięknym i madrym psem?
Ale jestem szczesciara, mieszkam blisko kanałku królewskiego i jeziora zegrzyńskiego wiec kapie się bardzo czesto a uwielbiam to zwłaszcza w upaly.
Niedawno mielismy swieto bo jestem tu juz caly rok! Przywiazalam się bardzo do mojej rodziny i prawie zupełnie zapomniałam mój ciezki los. Już nie uciekam gdy mój przyjaciel Patryk biegnie i macha kijem albo łopatka, już nie boje się szlaucha jak podlewają ogrod, nic to nawet odwiedzający dom mezczyzni nie budza we mnie leku.Z jednym panem który czasem u nas bywa zawsze ide na jogging. Udalo mi się znow zaufac człowiekowi.
Jestem taka wierna i kochana, taka słodka dla swojej rodziny ale nie pozwole ich skrzywdzić, o nie! Maga spac spokojnie, pięknie pilnuje swojego terenu.
No czasem tylko jak mam wracac ze spaceru to nie chce wejść do srodka tylko kłade się kolo bramy i tam chce lezec bez końca...ale coz każdy ma swoje wady,a ta przecież nie jest wielka. Jak dostane łakoc to może wejde do srodka, taka jestem.
Podobno podeptalam wszystkie tulipany, podobno zakopuje kosci na trawniku, podobno moje ulubione miejsce do popołudniowego wylegiwanie się to najladniejszy kwietnik jaki jest w ogrodzie ale coz ładna jestem wiec kłade sie tam gdzie ładnie ha ha. Tak mnie kochają ze nikt nie zaluje kwiatkow, odrosna.
W zalaczeniu wysylam kilka zdjęć, oj nie lubie jak mi to robia.. Jak kucna z ta dziwna skrzyneczka to chce od razu się przytulać a jak z góry do mnie mierza to się odwracam, wykręcam albo ide sobie i już! Chce się bawic, nie jestem przecież modelka tylko psem!
Pozdrawiam goraco
Dafne z rodzina"

 

 

***

Aktualizacja maj 2015

"Gdyby Dafne mogla pisać tego emaila na pewno wspomniałaby ze teraz to jest najlepszy czas w roku!
Drzwi miedzy domem i ogrodem sa caly czas otwarte i przyjaciele rownie chętnie jak ona korzystają z urokow sprzyjajcej aury. Jak przyjdą upaly może być za goraca w tym futrze ale 300m od domu jest kanalek i Jezioro Zegrzynskie a Dafne kocha się pluskać.
Także te okropne kleszcze uciekly od nowej obrozki (dziękujemy za porade) no i nowa atrakcja w postaci raczkującego niemowlaka pojawila się na trawniku.
Dafne kocha Julcie, Julcia kocha Dafne. Nawzajem dotykają się delikatnie. Jula jak zobaczy Dafne raczkuje w jej strone, a jak pojdzie dalej to znow Dafne spaceruje za Jula i kladzie się obok niej. Faktycznie jest delikatna i bezpieczna w kontaktach z dziecmi a rownoczesnie pozytywnie zaskakuje nas jak pięknie stróżuje :)
Dafne na pewno tez przeslalaby uściski i pozdrowienia co w jej imieniu z radoscia czynie :)
Zalaczam fotki,do uslyszenia
Iza"

 

 

 

 

***

Aktualizacja sierpień 2014

Dafne znalazła dom adopcyjny.

***

Błękitnooka Dafne trafiła do nas razem z Doodie w 2013 roku, po sterylizacji.

Tak jak jej koleżanka - jest bardzo towarzyska, żwawa, ma tendencje do przeganiania kotów.  Przyuczona do czystości w domu - jednakże jest to umiejętność wymagająca odświeżenia.

Uwielbia towarzystwo dzieci i młodzieży, najchętniej bawi się ze swoją przyjaciółką Doodie - mile widziana adopcja obydwu do jednego domu.

 

Zdjęcia

Możesz pomóc wysyłając SMS o treści CENTAURUS
pod numer 7412 i pobierając tapetę (koszt 4,92 z VAT)

Przekaż darowiznę

PaPal Visa
Dokonaj darowizny z imieniem "Dafne" na
PKO BP 15 1020 5226 0000 6002 0220 0350
Chcesz pilnie wiedzieć, czy się udało ?
Podaj w tytule przelewu nr tel - zadzwonimy!
Kampania Kochaj Mądrze - regulamin
Tapety - regulamin
Zgłoszenie o wsparcie Wesprzyj polskie konie Mini Farma Klub Centaurusa Księga gości Adopcja realna Adopcja wirtualna Metamorfozy Galeria zdjęć Kwestarnia Paka dla zwierzaka Folwark zwierzęcy
Kontakt
Fundacja Centaurus
ul. Wałbrzyska nr 6-8
52-314 Wroclaw

psy@centaurus.org.pl
tel. 518 569 487 lub 518 569 488

PKO BP 15 1020 5226 0000 6002 0220 0350

Dla wpłat zza granicy i wpłat stałych (Raiffeisen Bank):
PL36 1750 1064 0000 0000 2257 6747 (wpłaty w PLN)
PL17 1750 1064 0000 0000 2257 6798 (wpłaty w EUR)
Jeśli chcesz zostać szybko poinformowany o wyniku akcji - podaj w tytule wpłaty dodatkowo swój nr telefonu. Zadzwonimy lub otrzymasz sms!
Zobacz zasady ochrony danych osobowych Zamknij powiadomienie