Aktualnie ratujemy
Kulka

Data dodania: 18.01.2019 r.

Kulka

Aktualizacja

Ogromnie dziękujemy w imieniu Kuleczki i jej rodziny! Wasza pomoc zapewnia Kulce opiekę weterynaryjną oraz specjalistyczną karmę na najbliższe miesiące.

Kulka pozdrawia i przekazuje na Wasze ręce nieskończone wyrazy wdzięczności!

 

25.02.2021

Malutka Kulka prosi o Waszą pomoc: TUTAJ.

 

18.03.2019

Kulka pozdrawia!

Przesyłamy garść zdjęć Kulki, której zafundowaliście leczenie. Kulka miała nie widzieć na jedno oko, które prawie straciła podczas zabaw z innymi psami. Dzięki Waszemu wsparciu udało się oko Kulki uratować i sprowadzić z Węgier leki (nanotechnologia) dzięki którym Kulka - prawie w pełni widzi. Dziękuje Wam serdecznie!
Kulka postanowiła także zrobić Wam kilka wiosennych zdjęć w swoim ogródku, którego pilnuje, jako podziękowanie za zdrowe oczko. To kulkowe powitanie wiosny, zapraszamy do podziwiania.

Swoją drogą, Kulka ma całkiem niezłe oko do zdjęć. Ciekawe kiedy poprosi nas, aby zrobić jej zbiórkę na własny sprzęt fotograficzny

27.02.2019

Ocaliliście pokiereszowane oczko Kulki. W jaki sposób - zobaczycie TUTAJ.

 

Dziękujemy w imieniu Kulki i jej rodziny.

 

18.01.2019

Chora Kulka miała wypadek, pilnie potrzebuje Twojej pomocy

Cuda genetyki otaczają nas wkoło, również w postaci kombinacji różnych ras psów. Rodzice Kulki wyglądali zupełnie inaczej niż ona. Jej właściciele teraz nawet nie wiedzą, czy miała cokolwiek wspólnego z miejscem, z którego ją zabrali. Było to ze 12 lat temu. Może była towarem przechodnim, ktoś taniej kupił, drożej chciał sprzedać, więc handlował Kulką, aż znalazł się dobry klient.

Kulka jeszcze chwilę temu wydawała się na pierwszy rzut oka ślicznym i szczęśliwym psem - wiadomo. Trochę grubaśna, na krótkich nóżkach, drepcząca z podwiniętym ogonkiem. Ogromna złośnica, gadająca za trzy Kulki. Wielkie, ciemne oczy, którymi podbija serce każdego. Niestety, jej własne serduszko jest coraz słabsze. Coraz częściej ma też problemy z gryzieniem i przyswajaniem pokarmu, coraz mniej sił, by wstawać.

Zostaliśmy poproszeni o pomoc w diagnostyce i leczeniu starej Kulki. I jakby było mało chorób w życiu Kulki, chwilę później przytrafił się jej wypadek. Maleńką psinkę, w trakcie wspólnej zabawy, zahaczyła pazurem jej przyjaciółka. Harce zmieniły się w dramat małej Kulki. Doszło do poważnego uszkodzenia gałki ocznej. Sunia została natychmiast przewieziona do kliniki. Wstępne badanie nie pozostawia żadnych wątpliwości, oczka nie da się uratować. Uszkodzenie jest bardzo poważne i konieczna jest amputacja gałki.


Kulka ma dobry, ale skromny dom. Dom, w którym nie brakuje miłości i troski, ale bywa, że jest kłopot z pokryciem większych wydatków. A dziś nadszedł dzień, gdy leczenie maleńkiej psiny będzie bardzo kosztowne. Zrozpaczeni właściciele, choć bardzo by chcieli, nie są dziś w stanie pokryć dużych kosztów. Maleńka psina pilnie potrzebuje operacji amputacji gałki ocznej i leczenia pooperacyjnego. Potem musi mieć również zrobioną diagnostykę, kupioną lepszą karmę, trzeba sprawdzić wszystkie zęby, zrobić morfologię i biochemię.

Maleńka Kulka zwija się w kłębuszek, nosek wtula w swój ulubiony kocyk. Ten stary kocyk to jej własny skrawek raju w tym życiu. Na nim za
wsze zasypiała w domu, i to na nim zasypia w klinice.

Przez wiele lat Kulka była zupełnie zdrowym pieskiem i żadne licho się jej nie trzymało. Dziś staruszkę Kulkę licho dogoniło. Pomóż odegnać licho, pomóż Kulce! Pomóż jej wrócić do zdrowia.

Zdjęcia

Możesz pomóc wysyłając SMS o treści CENTAURUS
pod numer 7412 i pobierając tapetę (koszt 4,92 z VAT)

Przekaż darowiznę

PaPal Visa
Dokonaj darowizny z imieniem "Kulka" na
PKO BP 15 1020 5226 0000 6002 0220 0350
Chcesz pilnie wiedzieć, czy się udało ?
Podaj w tytule przelewu nr tel - zadzwonimy!
Kampania Kochaj Mądrze - regulamin
Tapety - regulamin
Zgłoszenie o wsparcie Wesprzyj polskie konie Mini Farma Klub Centaurusa Księga gości Adopcja realna Adopcja wirtualna Metamorfozy Galeria zdjęć Kwestarnia Paka dla zwierzaka Folwark zwierzęcy
Kontakt
Fundacja Centaurus
ul. Wałbrzyska nr 6-8
52-314 Wroclaw

psy@centaurus.org.pl
tel. 518 569 487 lub 518 569 488

PKO BP 15 1020 5226 0000 6002 0220 0350

Dla wpłat zza granicy i wpłat stałych (Raiffeisen Bank):
PL36 1750 1064 0000 0000 2257 6747 (wpłaty w PLN)
PL17 1750 1064 0000 0000 2257 6798 (wpłaty w EUR)
Jeśli chcesz zostać szybko poinformowany o wyniku akcji - podaj w tytule wpłaty dodatkowo swój nr telefonu. Zadzwonimy lub otrzymasz sms!
Zobacz zasady ochrony danych osobowych Zamknij powiadomienie