Aktualnie ratujemy
Koty Pani Karoliny

Data dodania: 09.07.2020 r.

Koty Pani Karoliny

„Powiada się, że każdy dostaje tyle, ile potrafi udźwignąć. Niektórym spada na barki więcej, niż mogą unieść, wymagają wtedy wsparcia, pomocy, choćby zrozumienia. Przy czym nie zawsze chodzi o sprawy materialne, choć o nie także; czasem wystarczy dobre słowo, uśmiech, by szary dzień stał się mniej szary." - Elżbieta Baniewicz Powiada się, że każdy dostaje tyle, ile jest w stanie udźwignąć, że każdy dostaje tyle ile jest w stanie przetrwać. Ale wiemy też, że życie nie zawsze jest sprawiedliwe, a często rzuca nam na barki niespodziewane trudności.

Cofnij się w przeszłość, kiedy znów jesteś mały i bezpieczny. Ale bezpieczny tak zupełnie, tak bez reszty, jak dziecko w obecności rodziców. Przypomnij sobie dom, rodziców stojących w ciemnych drzwiach, jak cisi strażnicy twojego dzieciństwa. Możesz spokojnie zasnąć, czujesz się beztrosko, nie musisz martwić się o jutro. A teraz spójrz na te kotki, samotne, porzucone i bezbronne. Urodziły się w strachu i niepewności. Bo nie wiedzą, co je czeka. Nikt nie pokazał im jak wygląda świat. Bo ktoś porzucił niespodziewanie ich matki. Ktoś pozbył się tych istot, bez skrupułów i bez wyrzutów sumienia. Kiedy je znaleziono były skrajnie wycieńczone i odwodnione. Nie wiadomo, jak długo były bez pokarmu i bez wody. Pani Karolina przygarnęła je do siebie. Dziś, Pani Karolina opiekuje się dwoma mamami i ich ośmioma małymi kociętami.

Opiekuje się nimi, troszczy się o nie. Opieka to przecież wzięcie na siebie odpowiedzialności za bezpieczeństwo istot niezdolnych do samodzielnego zapewnienia go sobie. Odpowiedzialność za losy, za życie. Jak sama mówi, wszystkie potrzebują specjalistycznej opieki. „Weterynarz skierował mnie do Państwa. Powiedział, że koty wymagają natychmiastowego leczenia. Mają koci katar, który nieleczony może doprowadzić do utraty wzroku kotków. Dowiedziałam się też, że najlepiej aby te koty się dalej nie kociły, gdyż ta choroba jest przekazywana w genach. Bardzo proszę o wsparcie w kwestii leczenia kociąt i sterylizacji kotek. Nie wiem nawet jakie to będą koszty, ale w obecnej sytuacji nie mam innego wyjścia, jak prosić Państwa o pomoc. Jestem osobą, która nigdy nie przejdzie obojętnie obok potrzebujących zwierząt. Nigdy nie zostawiłabym zwierzaka bez pomocy. Ale teraz sama jej potrzebuje. Ja i dziesięć bezbronnych kotów, które ktoś porzucił." Mówi się, że każdy z nas ma kogoś, kto niesie go w trudnych chwilach przez wydarzenia, od których nie można się uwolnić. Kiedy czujemy, że nie możemy iść dalej zawsze jest ktoś, kto nam pomaga, kto nas niesie.

Pani Karolina wzięła w swoje ręce cały świat tych kotów, cały ich los, całą ich przyszłość. Wzięła w swoje ręce ich ból, cierpienie i osamotnienie. Postanowiła, że nie pozostawi ich bez pomocy i bez opieki. Teraz prosi nas o pomoc, Was drodzy Darczyńcy, o wsparcie. Prosi o to, abyśmy pełni nadziei, wsparli dziesięć bezbronnych istot. Może to my jesteśmy tymi, którzy pomogą iść Pani Karolinie w tych trudnych dla niej czasach? Bo otrzymała na barki więcej, niż może unieść. Bardzo potrzebuje teraz naszego wsparcia, pomocy, czy choćby zrozumienia.

Potrzebne są środki na leczenie maluchów, na sterylizacje mam, na profilaktykę weterynaryjną, na karmę.

Prosimy, pomóż.

Aktualizacja

Kochani, piękne podziękowania od Pani Karoliny. Sami przeczytajcie.

"Dzień dobry

 Chciałam z całego serca podziękować Państwu i wszystkim darczyńcom, którzy mają tak dobre serca, za pomoc w wyleczeniu kotków,
które są już zdrowe, tylko jeden z nich ma jeszcze zakrapiane oczko kropelkami, które ma się już coraz lepiej. Kocice zostały wysterylizowane, dzięki współpracy z Panią weterynarz która ma wyjątkowe serce, bez jej pomocy, sama nie wyleczyłabym kotków ani bym nie wysterylizowała kocic, z lecznicą weterynaryjną cały czas jestem w kontakcie.
 
Załączam fotografie kotków, które jak widać mają się bardzo dobrze, cztery kotki już znalazły swój dom, szukamy domu jeszcze dla biało rudego i biało czarnego kotka.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję

Karolina"
 
Jeśli ktoś z Was chciałby takiego przyjaciela, zapraszamy do kontaktu, chętnie podamy mail Pani Karoliny.

 

I bardzo dziękujemy Wam za wsparcie dla maluszków. Dziś ruszają po nowe życie, dzięki Wam!
 

Zdjęcia

Możesz pomóc wysyłając SMS o treści WSPARCIE
pod numer 7412 i pobierając tapetę (koszt 4,92 z VAT)

Przekaż darowiznę

PaPal Visa
Dokonaj darowizny z imieniem "Koty Pani Karoliny" na
PKO BP 15 1020 5226 0000 6002 0220 0350
Chcesz pilnie wiedzieć, czy się udało ?
Podaj w tytule przelewu nr tel - zadzwonimy!
Kampania Kochaj Mądrze - regulamin
Tapety - regulamin
Zgłoszenie o wsparcie Wesprzyj polskie konie Mini Farma Klub Centaurusa Księga gości Adopcja realna Adopcja wirtualna Metamorfozy Galeria zdjęć Kwestarnia Paka dla zwierzaka Folwark zwierzęcy
Kontakt
Fundacja Centaurus
ul. Wałbrzyska nr 6-8
52-314 Wroclaw

psy@centaurus.org.pl
tel. 518 569 487 lub 518 569 488

PKO BP 15 1020 5226 0000 6002 0220 0350

Dla wpłat zza granicy i wpłat stałych (Raiffeisen Bank):
PL36 1750 1064 0000 0000 2257 6747 (wpłaty w PLN)
PL17 1750 1064 0000 0000 2257 6798 (wpłaty w EUR)
Jeśli chcesz zostać szybko poinformowany o wyniku akcji - podaj w tytule wpłaty dodatkowo swój nr telefonu. Zadzwonimy lub otrzymasz sms!
Zobacz zasady ochrony danych osobowych Zamknij powiadomienie