Aktualnie ratujemy
Wzruszające podziękowania od Bolka

Dzień dobry,

to ja, Bolek, chcę Wam podziękować za życie. Bez Waszej pomocy, o którą poprosiła Was moja Pani, byłbym już z pewnością za „tęczowym mostem". Dzięki Wam nie musiałem się tam znaleźć.

Wiem, że na to przyjdzie czas, ale jeszcze nie teraz.

Udało mi się.

Nie jestem całkiem zdrowy, bo moje całkowite wyzdrowienie nie jest możliwe, ale czuję się na tyle dobrze, że już nie muszę tak często, jak do tej pory, wykonywać badań i odwiedzać mojego lekarza. Muszę nadal zażywać leki i robić badania, ale z lekarzem mam się spotykać tylko raz w miesiącu. Lekarz mówi, że trzeba mnie jeszcze długo „monitorować". (...)
Ja się urodziłem z wadą genetyczną i nie można tej wady wyleczyć ani naprawić. Choroba nagle dała o sobie znać i tak stopniowo gasłem, ku rozpaczy mojej Pani, bo nie miała pieniędzy na moje leczenie. Ale teraz z Waszą pomocą, po prawie siedmiu miesiącach leczenia i nieustannego, ogromnego niepokoju mojej Pani, czy uda się mnie uratować, żyję i mam się dobrze, chociaż nigdy nie będę tak sprawny, jak koty z naszej kociej gromadki. Często chodzę tak „jakbym był pijany", zataczam się, bo nie udało mi się odzyskać tej zwinności, jaką szczycą się zdrowe koty, nie mam siły za harce i wspólne zabawy.... A może już tak będzie przez całe moje życie, bo lekarz mówi, że spowodowane chorobą zaburzenia neurologiczne są już tak zaawansowane, że praktycznie nieodwracalne. Ale co tam, przecież żyję i tylko to się liczy. Dla mnie i dla mojej Pani. Jestem szczęśliwy.

Jeszcze raz dziękuję i przesyłam Wam kilka moich zdjęć. Widać, że wyglądam dobrze, mam piękne, błyszczące futerko, piękne wąsy, zaciekawione spojrzenie, przybrałem na wadze. Siedzę na stole, przy moim „stoliku", na którym jadam posiłki, bo moja Pani uważa, że w pozycji siedzącej posiłki są dla mnie mniej męczące. I ja tak lubię jadać. Pani pozwala mi też wylegiwać na swojej pościeli, a ja to uwielbiam.

 

Wdzięczny za życie Bolek bardzo, bardzo dziękuje!

Zdjęcia

Zgłoszenie o wsparcie Wesprzyj polskie konie Mini Farma Klub Centaurusa Księga gości Adopcja realna Adopcja wirtualna Metamorfozy Galeria zdjęć Kwestarnia Paka dla zwierzaka Folwark zwierzęcy
Kontakt
Fundacja Centaurus
ul. Wałbrzyska nr 6-8
52-314 Wroclaw

psy@centaurus.org.pl
tel. 518 569 487 lub 518 569 488

PKO BP 15 1020 5226 0000 6002 0220 0350

Dla wpłat zza granicy i wpłat stałych (Raiffeisen Bank):
PL36 1750 1064 0000 0000 2257 6747 (wpłaty w PLN)
PL17 1750 1064 0000 0000 2257 6798 (wpłaty w EUR)
Jeśli chcesz zostać szybko poinformowany o wyniku akcji - podaj w tytule wpłaty dodatkowo swój nr telefonu. Zadzwonimy lub otrzymasz sms!
Zobacz zasady ochrony danych osobowych Zamknij powiadomienie