Aktualnie ratujemy
Przyjaciele

Nasze działania nie byłyby możliwe gdyby nie grono osób mniej lub bardziej aktywnych na codzień.

Pragniemy złozyć tu ogromne podziękowania naszym Darczyńcom, gdyż bez nich nie byłoby możliwe finansowanie naszych działań. Nieocenioną pomocą jest dla nas wsparcie i opieka weterynaryjna ze strony lek wet Krzysztofa Kmiecika, lek wet Piotra Tarnawskiego, lek wet Ryszarda Grundwalda. Nie poradzilibysmy sobie równie.ż bez Daniela, naszego wspaniałego prawnika, który wspiera nasze działania od pierwszego dnia w 2006, az do dziś.

Nasze działania wspierają zaprzyjaźnione organizacje oraz instytucje, na kazdym kroku spotykamy z ogromną zyczliwością z Państwa strony, toteż tutaj pragniemy serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy wnieśli swój wkład w nasz obecny kształt.

W tym miejscu dziękujemy takze Dziennikarzom, którzy nie zostali obojętni na los zwierząt i zauważyli ogromne korzyści płynące z hipoterapii oraz terapii kontaktowej. Ogromnego wsparcia na stałe udziela nam Gazeta Wyborcza, Dziennik Metro, Gazeta Lubuska, Gazeta Pomorska, Gazeta Wrocławska, Głos Wielkopolski, TVN24 i TVP Info, oraz TVP2 oraz Teleexpress.

W roku 2008 zostalismy uhonorowani tytułem Homini Bono oraz Statuetką Złotego Liścia przez Radio Zachód!

Wam wszystkim, Kochani - ogromne dzięki za to, ze jesteście z Nami juz tyle lat!

 

 ***

luty 2015

Zespół Pectus wspiera Fundację Centaurus
 
Utalentowani bracia Szczepanik z zespołu Pectus dołączyli do gwiazd wspierających fundacje Centaurus. Chociaż pracują obecnie intensywnie nad nową płytą, poświęcili nam uwagę i piszą o nas tak:
 
"Prace nad nową płytą trwają. Inspiruje nas wiele. Chłoniemy każdy dźwięk, każdy obraz i każdy zapach. Chowamy gdzieś to wszystko w szufladkach w głowie aby móc po nie sięgnąć gdy zabraknie weny. Przywołujemy wspomnienia, uczymy się nowych rzeczy i poznajemy świat z innej strony. Wśród tych różnych różności, które chcemy przekształcić w dźwięki stają na naszej drodze nowi ludzie, przedmioty i nie tylko...
Porusza nas ogromnie idea niesienia pomocy. Dlatego też chcemy wesprzeć jedną z największych fundacji pro-zwierzęcych w Polsce, fundację Centaurus. 
Bardzo fajna i szlachetna idea towarzyszy tej fundacji. Fundacja Centaurus objęła opieką ponad 600 koni i 200 innych zwierząt. My chcemy widzieć te konie w galopie bo tylko tak są w stanie nas zainspirować nie tylko jako muzyków, ale jako wrażliwych na cierpienie ludzi. 
Zespół Pectus: Tomasz Szczepanik, Marek Szczepanik, Mateusz Szczepanik i Maciek Szczepanik"
 
 

 

 

 

 

 

 

schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim

 

 

 

 

 

Zgłoszenie o wsparcie Wesprzyj polskie konie Mini Farma Klub Centaurusa Księga gości Adopcja realna Adopcja wirtualna Metamorfozy Galeria zdjęć Kwestarnia Paka dla zwierzaka Folwark zwierzęcy
Kontakt
Fundacja Centaurus
ul. Wałbrzyska nr 6-8
52-314 Wroclaw

psy@centaurus.org.pl
tel. 518 569 487 lub 518 569 488

PKO BP 15 1020 5226 0000 6002 0220 0350

Dla wpłat zza granicy i wpłat stałych (Raiffeisen Bank):
PL36 1750 1064 0000 0000 2257 6747 (wpłaty w PLN)
PL17 1750 1064 0000 0000 2257 6798 (wpłaty w EUR)
Jeśli chcesz zostać szybko poinformowany o wyniku akcji - podaj w tytule wpłaty dodatkowo swój nr telefonu. Zadzwonimy lub otrzymasz sms!
Zobacz zasady ochrony danych osobowych Zamknij powiadomienie